Moortje schreef op: 04-11-2016 08:09:30 |
wat zijn jullie tegenwoordig ong kwijt aan weekboodschappen? ik merk dat alles steeds maar duurder blijft worden en dat ik ong tegenwoordig wel soms 120 euro per week kwijt ben. moet ik wel zeggen dat er ook lekkere dingen bij zitten,zoals zak chips,koekjes,schoolkoek,snoepje. hoe ziet jullie boodschappenlijstje eruit voor een hele week? en wat geven jullie als schoolkoek mee? |
Quote |
Jill1234 schreef op: 04-11-2016 08:39:31 |
Ik doe 1x per week weekboodschappen, dan ben ik zo'n 120 euro kwijt. Daarnaast nog 1 of 2x wat vers
bijhalen (brood, fruit, groente, vleeswaren) In totaal met wasmiddel en schoonmaakspullen etc tegen de 200 euro per week. Kan zeker minder, maar geen noodzaak toe. |
Quote |
Lonneke schreef op: 04-11-2016 08:47:09 |
Ik doe boodschappen voor 130 a 150 euro oer week. Dit is voor 3 volwassenen ( man en ik en
mijn vader) en 3 kindere (12,8,6) Komen hier makkelijk van rond en hebben altijd teveel eigenlijk ... maar we zijn de zoete inval komt zovaak iemand die blijft eten of logere n |
Quote |
M&j schreef op: 04-11-2016 08:50:16 |
Ik maak nooit een lijst voor de hele week, hooguit voor een paar dagen. Voor ons vieren ben ik
ongeveer 20 euro per dag kwijt gemiddeld, op weekbasis dus tussen de 140 en 160 euro, en dat
is al jaren zo, ik heb dus niet het gevoel dat alles duurder wordt. Bij het groter worden van de
kinderen merkte ik wel dat ze meer gingen eten en daardoor was wat ik meer kwijt voor boodschappen.
Naar school gaat er fruit en brood mee, met soms iets extra zoals komkommer, crackertjes, kaasjes.
Koek en cake is meestal 's avonds bij de thee of koffie. |
Quote |
Spatje schreef op: 04-11-2016 08:53:41 |
100 euro voor alle boodschappen inclusief verzorgingsspul . Schoolkoeken en pakjes doe ik niet aan.
Zonde van het geld en teveel suiker. Gewoon een beker ranja of flesje water en een stuk
fruit. |
Quote |
Jolanda1974 schreef op: 04-11-2016 08:55:42 |
Wij hebben een weekbudget van 75 euro al jaren, 2 volw, 2 kinderen (11 - 9 jaar). Wij doen 1x in de
week boodschappen en ik haal nog een keer fruit en brood in de week. |
Quote |
Mie schreef op: 04-11-2016 09:23:39 |
Ik vind het lastig om 1 bedrag te noemen, want de boodscxhappen zijn nogal raar verdeeld, ik
doe een poging: Boodschappen Lidl en Plus totaal €80-90 per week 1 x per 3 mnd een pakket Bio-rund €120 1 x per 3 mnd eenm aantal Bio-kippen €60 1 x per 3 mnd Duitsland €200-300 totaal 1 x per half jaar Bio-kokosolie €60 Als ik dat evenredig verdeel over 3 mnd is dat zo'n €120,- per week Hmmm da's veel meer dan ik dacht.....*gaat nieuw budget opstellen voor komend jaar* ![]() Wel puilen kasten en vriezer uit, dus zal ook de voorraden eerst eens aanspreken. ( als we insneeuwen overleven we op gedroogde bonen haha...) De kinderen worden groter, dat merk ik vnl aan het meer eten van brood en pasta. ( en snoep...) Qua vlees heeft men pech hier in huis: max 75 gr pp ( behalve bij incidenteel shoarma) 2 x vega per wk 2 x vis per wk Ik merk wel dat sommige dingen duurder worden ( chocopasta bijv), maar andere dingen worden goedkoper zoals kaas, melk etc Schoolkoek is ontbijtkoek, suikerbrood, krentenbolletje(mini), sultana, fruitbar, wafel, garfieldkoekjes, zakje koejes, bifi, notenzakje, muslireep. Maar dat is niet standaard allemaal in huis, wekelijks haal ik 1 a 2 soorten dus er is altijd minimal keuze uit 3 soorten omdat dat teveel is voor 1 week. Als ik echt op het budget ga letten en wat strakker inkoop en plan qua eten, kan ik het budget zo met minstens 20 per week verlagen. |
Quote |
Myself schreef op: 04-11-2016 10:32:37 |
120 tto 150 gaat er hier toch wel wekelijks doorheen. Met twee pubers die veel fietsen gaat alles hier er ook harder doorheen dan eerst. Ook merk ik wel verschil dat er geen C1000 meer is, had toch betere aanbiedingen dan bv Emté waar ik nu vooral kom. |
Quote |
Dano schreef op: 04-11-2016 12:08:36 |
Oei lastig maar wij geven echt te veel uit. man doet 1x per week de "grote" boodschappen ( zoals vlees/kaas/boter/broodbeleg enzo) tussen de 80 en 100 euro. ik ga ca.twee keer in de week naar de bakker , ca 10 euro per keer. dan haal ik ca twee keer in week nog fruit en "schoolhapjes" en andere onzin ( ook wasmiddel)enzo, ca €25 per keer dus zeg maar € 100, + €20 + €50 is € 170 .en dan ga ik ook nog naar de Kruidvat tussen door en soms gaat man ook tussen door naar supermarkt . dus ja al gauw € 200 in de maand. |
Quote |
Jolanda1974 schreef op: 04-11-2016 12:10:18 |
dat valt toch wel mee. € 200 in de maand ![]() |
Quote |
Dano schreef op: 04-11-2016 12:11:42 |
Ja whahaha was het maar zo'n feest 😂 Nee per week helaaaaaass |
Quote |
Jolanda1974 schreef op: 04-11-2016 12:36:09 |
Hoe doe je dat Xsara? en met hoeveel zijn jullie? |
Quote |
Chloe schreef op: 04-11-2016 13:43:24 |
Ik merk inderdaad wel dat alles duurder is geworden. En de kinderen zijn groter, dus eten meer. Ik
geef ergens tussen 100 en 120 per week uit en dat is exclusief alle verzorgingsproducten en
impulsieve 'tussendoor'aankopen in de supermarkt. Zou ook echt niet weten hoe je met een heel gezin
onder dat bedrag zou kunnen blijven en toch gezond blijven eten. |
Quote |
Spatje schreef op: 04-11-2016 13:49:26 |
Heel simpel chloe. Groente in de aanbieding kopen en seizoensgroenten eten. Lukt heel
goed. En ik kook niks uit pakjes. Alles vers. Probeer het eens. Je zou
versteld staan |
Quote |
Jen9 schreef op: 04-11-2016 13:54:33 |
Juist vers is duurder merk ik.. en dan haal ik alles nog wel bij de voordelige groenteboer.. Alleen
aan groente en fruit ben ik toch zeker wel 40 a 50 euro kwijt,, en dan komen daar nog je
wasmiddelen, shampoo etcetera bij. Uit potjes is veel voordeliger, maar ja, dat doe ik zelden (heb
altijd wel iets in huis.. voor t makkelijke, maar vaak moet ik 1 keer in t jaar de kast legen ivm
over de datum..) Ik probeer ronde de 100 euro uit te komen. merk wel dat door de kids nu puber worden dat lastiger is, ze eten steeds meer!! |
Quote |
M&j schreef op: 04-11-2016 14:01:56 |
Het gaat natuurlijk niet alleen om de warme maaltijd, spatje. 100 euro p.w. betekend 14 euro per dag, voor alle maaltijden voor een gezin, plus de tussendoortjes. verzorgingsproducten + schoonmaakproducten niet meegerekend. Dat is weinig. Seizoens producten zijn in de winter ook nog eens heel beperkt. |
Quote |
Spatje schreef op: 04-11-2016 14:04:25 |
Als ik op de markt een groentepakket en fruitpakket hal ben ik 15 euro kwijt en heb dan voor elke
dag verse groenten en voor elke dag ruim fruit. Fruit koop ik vaak nog bij in de
supermarkt. |
Quote |
Mama Van Drie schreef op: 04-11-2016 14:38:10 |
Zo....dat is weinig bij sommige. Seizoensgroente eten....leuk hoor maar dat moet je wel lekker vinden. Dan eet je bv nu al lang geen boontjes meer, en snijbonen...dat zijn nou juist dingen die ze hier lekker vinden, ik hoef geen rode kool op tafel te zetten, vind ik zelf ook niet lekker, al die winterkolen.. Ik weet niet precies wat ik uitgeef, gok op zo'n 130 euro....en dan reken ik geen shampoo en badspul mee, geen maandverband, geen tandpasta....geen Cola en sinas dat haal ik eens in de vier weken ongeveer bij de aldi. |
Quote |
Jen9 schreef op: 04-11-2016 15:53:52 |
Serieus Spatje..maar dan kom je toch niet aan je hoeveelheid? Dagelijks gaan er hier minstens 10 stukken fruit doorheen en zeker een kilo groenten..meestal meer..je hebt er immers ook schillafval van bijvoorbeeld... |
Quote |
Smvn&d schreef op: 04-11-2016 16:08:43 |
ik zou t niet weten, ik hou het al lang niet meer bij, en een vast week budget zou voor mij
onmogelijk zijn, de ene week heb ik meer nodig dan de andere week. als de wasmiddel 1+1 is dan koop ik 10 flessen, en ga ik niet zitten, onee weekbudget. Ik bestel wekelijks bij de AH voor ong 70 euro. Minder kan niet, maar het is niet vaak meer. En verse dingen worden nog bij gehaald. En roken is ook al wel 75 per week ![]() |
Quote |
Spatje schreef op: 04-11-2016 16:11:02 |
Serieus. De pakketten zijn rijkelijk gevuld. Fruit hier 8 stuks. Mijn man eet het
niet moet hij weten, maar dat haal ik nog vaak bij. |
Quote |
Jen9 schreef op: 04-11-2016 16:12:55 |
Ongelooflijk..Ik ben denk ik al t dubbele aan fruit kwijt...Markt is hier duurder dan de Super.....
Helaas... |
Quote |
Smvn&d schreef op: 04-11-2016 16:14:05 |
50 euro voor enkel groenten en fruit vind ik ook behoorlijk veel hoor. eet je dan 5 kilo per dag
ofzo haha |
Quote |
Spatje schreef op: 04-11-2016 16:15:12 |
Jolanda jij koopt toch ook altijd die pakketten. Voor hoeveel dagen heb jij groenten? Hier 7
soorten en dan koop ik wel tomaten en komkommers bij de supermarkt. Die eten we sowieso veel.
Ik denk eerlijk gezegd dat wij heel goed eten als ik de lijstjes van sommigen hier wel eens zie. |
Quote |
Spatje schreef op: 04-11-2016 16:25:14 |
Maar wat is ongelooflijk? Dat we iedere dag verse groenten en genoeg fruit eten ![]() |
Quote |
Xsara schreef op: 04-11-2016 17:22:16 |
hahaha, sorry..... dat is niet per maand maar per week..... ![]() dat had ik zelf ook wel gewild.. mijn man denkt dat het 90/100 euro per week is en hij doet de meeste boodschappen... ![]() ik hou al jaren lijstjes bij en heb een excel bestandje met alle uitgaven.. er zit ook vakantie bij en dan het uit eten.. maar eten is eten bij mij.. of je het nu zelf kookt op ophaalt uit eten gaat. bij ons zijn de kasten ook goed gevuld en gaan regelmatig naar duitsland om einkaufen te machen. er zit alles bij in, ook wasmiddel en verzorgingsprodukten. moet wel zeggen dat ik fondant taarten maak en nu ook weer voor 50 euro spullen heb gehaald voor de taart van mijn dochter. dat valt bij mij onder boodschappen.. maar eigenlijk is het ook hobby. |
Quote |
Mie schreef op: 04-11-2016 17:35:06 | ||
Je kunt ook zelf fondant maken http://eten-en-drinken.infonu.nl/recepten/82712-hoe-maak-je-fondant-of-glazuur-voor-op-een-taart.html Scheelt best wel denk ik. | ||
Quote |
Jen9 schreef op: 04-11-2016 18:36:43 |
Whaha..neehoor.. Spatje..maar voor dat geld! Ik denk dat we ongeveer 20 kilo
wegeten...zeker..Dat krijg ik niet voor elkaar voor 20 euro..... |
Quote |
Pup78 schreef op: 04-11-2016 18:42:13 |
Hier red ik het met 100 euro wel, is incl wasmiddel en shampoo, tandpasta en douchegel. Meestal 1x per week grote boodschappen bij Lidl en jumbo voor 70 euro. en dan nog vers brood en fruit/groente tussendoor. |
Quote |
Vlindertjes schreef op: 04-11-2016 19:10:14 |
Ik denk ongeveer 100-120 euro per weerk |
Quote |