Menu
 

Topic:

vlaggen aan huis

Ffzo  schreef op: 10-06-2014 09:25:44
Gister zijn toen wij weg waren oranje vlaggetjes aan ons huis (regenpijp) gehangen, zonder dat daar toestemming voor is gevraagd.
paar jaar terug (ook met een wk of ek oid) hebben ze dat ook al gedaan en toen hebben we er niks van gezegd om geen geherrie in de buurt te krijgen.

Vorige week hadden ze de helft van de straat al gedaan en was ons huis vrij gebleven, dus dachten wij, ze slaan ons dit jaar gelukkig over.

Wij hebben gewoon niks met voetbal eigenlijk een beetje tegen de gek die er rondom voetbal opgezet word.

De regenpijp zit echt alleen aan ons huis (hoekhuis).

Wat is nou wijsheid, gewoon losmaken en dan bijv om een lantarenpaal wikkelen? of het even melden bij degene die het (ws) gedaan hebben en vragen of ze het eraf willen halen?


Er is hier ook elk jaar een bbq en dan vooral rondom voetbal, daar doen wij ook niet aan mee.....
 
Quote
Navigatie
Vorige | 1 | 2 | 3 | 4 | Volgende
RE: vlaggen aan huis
Mitch  schreef op: 10-06-2014 14:24:31

Enige vergelijking dat ergens op slaat is de kleur oranje natuurlijk.


Of er nu vlaggetjes voor mijn raam hangen voor 3 weken, of een camper het hele jaar door

Maar goed ik blijf erbij, praten is de oplossing hiervoor.

 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Suus  schreef op: 10-06-2014 14:24:46
Ik vind dit hele topic vol gezeik.... gezeik over een regenpijp en gezeik over dat het allemaal zo leuk is....

Denk dat TO nog het meest relaxed reageert......
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Mitch  schreef op: 10-06-2014 14:25:22
*vond zichzelf ook best wel chill *
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Angelique  schreef op: 10-06-2014 14:25:23
a ik maak niets belachelijk grapje tussendoor meot kunnen had al advies gegeven 

b een camper met zeil erover voor je raam weken/maanden lang zou ik absoluut niet kunnen waarderen maar das zeker neit te verglijken met een enkele vlaggetjes lijn 
nogmaals als to het niet wil is het haar GEOD RECHT om het te verwijderen of de buren er op aan te spreken 
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Hope  schreef op: 10-06-2014 14:40:36
Sorry, ik was ff de laatste versieringen aan het ophangen.....
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Samira  schreef op: 10-06-2014 14:41:47
Hope, je moet nog even plakken, heeft een stukje losgelaten
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Blauwtje  schreef op: 10-06-2014 14:43:42
Het gaat hier niet echt om de vlaggetjes meer denk ik, maar omdat er ongevraagd iets is gedaan wat je niet leuk vind. En ik vind dat je daar een punt hebt.


Verder; als het je echt stoort zou ik aangeven; volgend jaar niet weer.

 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Samira  schreef op: 10-06-2014 14:46:34
Blauwtje, dat is precies wat ik bedoelde. Op een beetje een omslachtige manier, dat dan wel
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Zozo  schreef op: 10-06-2014 15:17:45
Lek raken van een vlaggetje kan niet, maar losgerukt worden van de muur en daarbij afbreken kan wel degelijk. Met een stevige rukwind is die pijp het meest flexibele eindpunt, waardoor daar de meeste kracht op komt te staan. Wel eens gevoeld hoe sterk het materiaal is waarmee die vlaggen gemaakt worden?
En gezien de stormen hier de laatste jaren flink toenemen zou ik absoluut niets aan mijn regenpijp vast willen hebben. Hier in het dorp mag dat overigens ook helemaal niet, en krijg je een 'rode kaart' krijgen ( hoe grappig, voetbal-gerelateerd onderwerp). Je moet het dan binnen 1 week verwijderd hebben anders wordt het voor je gedaan en zitten er kosten aan verbonden.
Ik vind TO dan ook helemaal geen zeur, al had het wel verstandiger geweest dit al direct bij de eerste keer dat het gebeurde aan te geven. Ga er wel een beetje vanuit dat er door voorgaande keren, waarbij jullie niets hebben aangegeven, vanuit gegaan wordt dat jullie er geen problemen mee hebben.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Angelique  schreef op: 10-06-2014 15:42:06
mijn beide kids lopen over een dwarse regenpijp en ja hij zakt wat door en nee ze mogen het ook niet maar snel breken gebeurd niet 
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Meidenmama  schreef op: 10-06-2014 15:45:06
het is gewoon vervelend dat die vlaggetjes zo klapperen! als het onder je slaapkamer raam hangt zou ik niet blij zijn!

 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Suus  schreef op: 10-06-2014 15:51:16
Ik snap wel dat TO er mee zit, er hangt iets aan haar huis waar zij niet om vraagt. Ik zou zeggen dat ik het voor nu best vind maar dat ik het liever niet weer heb.

ik versier zelf niks, mijn straat ook niet *thank god*
vind voetbal leuk! maar dat echt afschuwelijk.

maar wat ik aan wilde geven is dat het niet echt boeit of je er van houd of niet.... Dat is het probleem niet echt.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Myself  schreef op: 10-06-2014 15:53:41
Ik zou het voor nu zo laten om gezeur erover te voorkomen.
Maar na afloop zou ik wel aangeven bij de versierders dat je het voortaan niet meer wilt hebben.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Suus  schreef op: 10-06-2014 16:07:59

Quote ffzo:
ik snap wat je bedoeld,
de regenpijp zit echt alleen aan mijn huis, op het hoekje. Daarvoor zit het om de lantarenpaal voor mijn huis (best, geen probleem)




sis, sis, ze is het laatste huis.... Het stort niet in als ze het los maakt.... Dan zit het nog aan de paal.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Samira  schreef op: 10-06-2014 16:18:21
Sis, het probleem is dat er iets ongevraagd wordt gedaan!
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Suus  schreef op: 10-06-2014 16:21:57
Probleem is dat mensen ongevraagd een slinger door te tuin hangen, goed of slecht bedoeld, to weet niet goed hoe te reageren
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Angelique  schreef op: 10-06-2014 16:28:18
nou ze kan in mijn ogen drie dingen doen of misshicn e 4 

1 trek die zooi los en gooi t weg 
2 trek die lijn los en maak t vast aan de lantaarnpaal 
3 je gaat naar de buren en vraagt joh niet om een of ander maar liever de volgende keer neit meer doen 
4 je gaat naar de buren met een vreindelijk verzoek t van je pijp te halen 

oke 5 
je kan herrieschopppen en eisen dat ze het per direct weghalen 
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Blauwtje  schreef op: 10-06-2014 16:32:14
 Deel 4 al; jullie zijn nog erger dan TO, je kunt je maar druk maken om een paar vlaggetjes 
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Nina_mv_owen_en_quin
n
  schreef op: 10-06-2014 16:42:23
Ik snap het probleem ook niet zo goed. De buren hebben het toch niet gedaan met verkeerde bedoelingen of omdat ze gewoon aso zijn? Als je altijd hebt meegedaan en de vorige keer niks hebt gezegd vind ik het niet zo gek dat ze het nu weer zo doen. Als je dit de volgende keer niet weer wilt moet je er gewoon wat van zeggen, ik zou dan zeggen dat ik ze aan de lantaarnpaal vast maak omdat ik liever niet meedoe (al zou ik daar zelf geen probleem van maken maar goed)
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Jen9  schreef op: 10-06-2014 18:37:06
Ik houd er ook niet van m,aar heb 3 mannen in huis haha!
nee hoor, ook al was ik alleen en vind ik dievoetbalgekte doorslaan, geen haar over mijn hoofd die daar over zou klagen.. denk zelfs dat t eerder goed bedoeld is..
Ik begrijp zelfs niet dat je hiermee kan zitten. Ik zou wel pissed zijn als ze mijn gevel oranje zouden spuiten.. maar dit, nee hoor...


 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Son  schreef op: 10-06-2014 19:10:41
Hahahaha ha haha oranje gevel !!
Wat een idee
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Kmvs&m  schreef op: 10-06-2014 19:44:27
Lekker belangrijk 
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Jolijn  schreef op: 10-06-2014 21:05:23
Ik adviseer je om er geen principekwestie van te maken. Het is niet alsof ze reclame voor politieke partijen waar je tegen bent aan je raam hebben gehangen. Het is maar voetbal. Mensen in je buurt zijn laaiend enthousiast. Er zal herrie klinken als er een doelpunt wordt gemaakt en de helft van de tv programma's gaan erover. En voor je het weet is het weer voorbij en kun je weer door met de orde van de dag.

Nee, ik zou niet graag als azijnpisser te boek komen te staan vanwege een paar vlaggetjes aan mijn regenpijp.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Marie8  schreef op: 10-06-2014 21:32:39
Ik zou willen dat iemand spontaan mijn huis versiert, want ik vind t wel gezellig maar ben er zelf te lui voor.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Bepje  schreef op: 10-06-2014 22:03:03
Je kunt de vlaggetjes omhangen naar de lantarenpaal als je het storend vind. Doordat jullie het de vorige keer goed vonden hebben jullie waarschijnlijk de indruk gewekt het prima te vinden dus zijn ze daar nu weer vanuit gegaan.
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Chantal31  schreef op: 10-06-2014 22:05:09

Quote Smvn&d:
ja TO ik heb je huis gevonden..



Haha dat is in mijn oude buurt haha verschrikkelijk!!
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Ansh  schreef op: 10-06-2014 22:07:16
OMG waar gaat dit heen? Moeilijk doen om vlaggetjes.. Als je je hier al druk om kan maken ben je een gezegend mens.. Ook een zeurpiet trouwens
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Jomi  schreef op: 10-06-2014 23:02:21
Je buren zijn niet helderziend, als jullie er eerder geen probleem van hebben gemaakt, niks gezegd hebben en het hebben laten hangen, hoe kunnen ze dan weten dat je het liever niet wilt?

Als het echt alleen maar aan je regenpijp geknoopt is dan zie ik het probleem sowieso niet. Hangen ze echt in je tuin en je wilt het niet dan zou ik dat gewoon zeggen.

 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Ffzo  schreef op: 11-06-2014 08:48:37
Tjonge, ik vraag alleen advies en word gelijk bestempeld als zeur/zeurpiet enz..............

Zal nog eens wat vragen hier
 
Quote
RE: vlaggen aan huis
Jen9  schreef op: 11-06-2014 08:51:51
Ik vind het vooral jammer dat je je druk maakt om dit soort dingen... Maakt t leven onnodig gecompliceerd...
 
Quote
Navigatie
Vorige | 1 | 2 | 3 | 4 | Volgende


Reageren op vlaggen aan huis
Naam
Bericht